Hizmetlerimiz

Öncelikle bilsemc2.com'a hoşgeldiniz. 

Bilsem, Bilim ve Sanat Eğitim Merkezlerinin kısaltılmış ismidir. Özel yeteneklere sahip çocukların potansiyellerini ortaya çıkarmak adına faaliyetler yürüten bilsemc2.com,
farklı dallarda destekleyici sınavlar ile çocuklara eğitici ve aynı zamanda eğlenceli bir ortam sağlamaktadır.

bilsemc2, Ersan İçöz tarafından 2014 yılında markası düşünülmüş, 2017 yılında resmi olarak kurulmuştur. Eski bir bankacı olan Ersan İçöz araştırmacı danışman olarak başladığı faaliyetlerini bilsemc2.com markası altında birleştirmiş ve günümüze taşımıştır.

Günümüz teknolojisine uygun olarak yenilenen bilsemc2.com, güncel hali ile tüm hizmetlerini kendi içerisinde barındırmaktadır. Bunlardan bazılarını sizler için daha detaylı tanıtalım.

Denemeler

bilsemc2.com sitesinden sınıf grubu satın alan kullanıcılarımız, kendi sınıf gruplarına ait hazır denemeleri 7/24 tekrar tekrar çözebilir.

Gruplar

Daha interaktif bir ortamda öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için ücretli eğitim gruplarımız bulunmaktadır. Bu gruplarda çevrimiçi (online) danışmanlık alabilir yapılan plan doğrultusunda sınavlara hazaırlanabilirsiniz. "Etkinlik" sayfamızda tüm grupları inceleyebilir, grup şartları hakkında bilgi edinebilir ve anında satın aldığınız sınıfınıza ait gruba katılabilirsiniz.

Canlı Denemeler

Eğitim grupları içerisinde danışmanlarımız tarafından hazırlanan, tüm grup öğrencilerinin aynı anda katılabileceği canlı sınavlar sayesinde, çocuklarımızın güncel seviyelerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Canlı denemeler bilsemc2.com, quizizz uygulamasında yapılır.  Eğitim grubuna göre canlı denemelerin hangi sıklıkta yapılacağı değişkenlik gösterebilir. 

Canlı Danışman Desteği

"Online Sınıf" olarak adlandırdığımız ve her eğitim grubunda bulunan gruplarımız üzerinden danışmanlarımız canlı sınav sonrası ve canlı sohbet ortamında soru çözümlerinde zoom, messenger  veya https://www.twitch.tv/bilsemc2 kanalından yardımcı olmaya çalışmaktadır. Yine interaktif grup çalışmaları olarak gerçekleşen canlı denemeler sayesinde çocuklarımız grup içerisinde, el birliği ile sorulara çözüm arama imkanı bulurlar. Canlı denemeler  quizizz  uygulaması üzerinden yapılır. Canlı Danışman Desteği aylık belli bir ücrete tabidir.

bilsemc2.com, 2015 yılından bu yana 1000'den fazla öğrencisinin BİLSEM tanılama sınavını kazanmasında önemli rol oynamıştır. 
10'dan fazla öğrencisi ise ARGEM'de eğitim görmektedir. (ARGEM: sadece sınavda üstün başarı yakalamış olan öğrencilerin katılabileceği Araştırma ve Geliştirme Merkezi)

bilsemc2.com'da hizmet veren tüm danışmanlarımız özen ile seçilmektedir ve yönetici onayı olmadan sitede hizmet vermeleri mümkün değildir. Yetkinlik araştırması yapıldıktan sonra eğitim grupları oluşturmalarına olanak tanınır.

Soru ve sorunlarınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Ersan İçöz,
bilsemc2.com

loader
Şu an canlı yayın yok

Kullanıcı Listesi

x