Hizmetlerimiz

Grup Deneme Sınavına Nasıl Girebilirim?

Etkinlikler sayfasına girdikten sonra Etkinlik Seçimi'nin altında Grup Denemelerim sekmesinden oluşturulan denemeleri görebilirsiniz ve Sınava Başla butonu ile sınavınızı yapabilirsiniz. İlgili videoyu izleyerek de bilgi alabilirsiniz. İzle

 

Nasıl Deneme Sınavı Oluşturabilirim?

Etkinlikler sayfasına girdikten sonra Etkinlik Seçimi'nin altında Bireysel Denemelerim sekmesinden Deneme Sınavı Oluştur'a basarak Denemenizi oluşturabilirsiniz. İlgili videoyu izleyerek de bilgi alabilirsiniz. İzle

 

Oluşturduğum Deneme Sınavına Nasıl Girebilirim?

Etkinlikler sayfasına girdikten sonra Etkinlik Seçimi'nin altında Bireysel Denemelerim sekmesinden oluşturduğunuz denemeleriniz görebilirsiniz ve Sınava Başla butonu ile sınavınızı yapabilirsiniz. İlgili videoyu izleyerek de bilgi alabilirsiniz. İzle

bilsemc2.com hakkında sıkça sorulan DİĞER sorular için TIKLAYINIZ

 

Öncelikle bilsemc2.com'a hoşgeldiniz. 

Bilsem, Bilim ve Sanat Eğitim Merkezlerinin kısaltılmış ismidir. Özel yeteneklere sahip çocukların potansiyellerini ortaya çıkarmak adına faaliyetler yürüten bilsemc2.com,
farklı dallarda destekleyici sınavlar ile çocuklara eğitici ve aynı zamanda eğlenceli bir ortam sağlamaktadır.

bilsemc2, Ersan İçöz tarafından 2014 yılında markası düşünülmüş, 2017 yılında resmi olarak kurulmuştur. Eski bir bankacı olan Ersan İçöz araştırmacı eğitmen olarak başladığı faaliyetlerini bilsemc2.com markası altında birleştirmiş ve günümüze taşımıştır.

Günümüz teknolojisine uygun olarak yenilenen bilsemc2.com, güncel hali ile tüm hizmetlerini kendi içerisinde barındırmaktadır. Bunlardan bazılarını sizler için daha detaylı tanıtalım.

Denemeler

bilsemc2.com üyelik paketine sahip olan kullanıcılarımız soru havuzumuzda bulunan, farklı seviye ve konu başlıklarına ayrılmış tüm sorularımızdan faydalanabilir, farklı denemeler oluşturarak zeka gelişimine katkıda bulunarak BİLSEM tanılama ve 3T Deneyap...  sınavı için gerekli hazırlıkları tamamlayabilirler.

Gruplar

Daha interaktif bir ortamda öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için ücretli ve aynı zamanda ücretsiz eğitim gruplarımız bulunmaktadır. Bu gruplarda toplu halde online sınıf içerisinde canlı denemeler ve soru çözümlemeleri yapılmaktadır. "Etkinlik" sayfamızda tüm grupları inceleyebilir, grup şartları hakkında bilgi edinebilir ve anında istediğiniz tüm gruplara katılabilirsiniz.

Canlı Denemeler

Eğitim grupları içerisinde eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan, tüm grup öğrencilerinin aynı anda katılabileceği canlı sınavlar sayesinde, çocuklarımızın güncel seviyelerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Katılacağınız eğitim grubu dahilinde canlı denemelerin hangi sıklıkta yapılacağı değişkenlik gösterebilir. Sizin için en uygun tercihi yapın! 

Canlı Eğitmen Desteği

"Online Sınıf" olarak adlandırdığımız ve her eğitim grubunda bulunan gruplarımız üzerinden eğitmenlerimiz canlı sınav sonrası ve canlı sohbet ortamında soru çözümlerinde yardımcı olmaktadırlar. Yine interaktif grup çalışmaları olarak gerçekleşen canlı sınavlar sayesinde çocuklarımız grup içerisinde, el birliği ile sorulara çözüm arama imkanı bulurlar. Sınava giren üye tüm gruplardan çıkartılır.

bilsemc2.com, 2015 yılından bu yana 1000'den fazla öğrencisinin BİLSEM tanılama sınavını kazanmasında önemli rol oynamıştır. 
10'dan fazla öğrencisi ise ARGEM'de eğitim görmektedir. (ARGEM: sadece sınavda üstün başarı yakalamış olan öğrencilerin katılabileceği Araştırma ve Geliştirme Merkezi)

bilsemc2.com'da hizmet veren tüm eğitmenlerimiz özen ile seçilmektedir ve yönetici onayı olmadan sitede hizmet vermeleri mümkün değildir. Yetkinlik araştırması yapıldıktan sonra eğitim grupları oluşturmalarına olanak tanınır.

Soru ve sorunlarınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Ersan İçöz,
bilsemc2.com

loader
Şu an canlı yayın yok

Kullanıcı Listesi

x