Sıkça Sorulan Sorular

bilsemc2.com sitesi hakkında bilgi verir misiniz?

bilsemc2.com sitesinde, online olarak çeşitli sınavlara çalışabilirsiniz. Önceliğimiz bilsem ve 3T Deneyap sınavlarıdır. Bu sınavlara canlı veya hazır deneme sınavlarıyla hazırlanabilirsiniz.İsterseniz sınav sorularını kendiniz seçip, kendi denemenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Sitemizde, sınıf ayrımı yoktur. Çocuğunuzun kapasitesine göre istediğiniz soru seviyesinden başlayabilirsiniz. Başlangıç seviyesinden (1.sınıf)  Dördüncü Adıma'a (5. Sınıf) kadar seviyelerimiz mevcuttur. İlerleyen günlerde seviyeler ve soru sayılarında artış olacaktır.

Başarı oranınız nedir?

2019-2020 döneminde % 80 başarı oranını yakaladık.

Sitedeki soruları siz mi hazırlıyorsunuz?

Biz hazırlıyoruz.(İlk yıllarda yabancı kaynaklardan alınan soruların yerini, son 3 yıldır Ersan İçöz'ün soru fikirlerini site grafikerlerimiz hayata geçirmektedir.)

Sorular sınavlar için yeterli midir?

Bazı sitelerde bulunan sınırlı soru grupları bizim sitemizde geçerli değildir. Sitemizde her türlü mantık geliştirici soruya yer vermeye çalışıyoruz. Zekayı ölçmek için belli soru gruplarına başvurulmasını yanlış buluyoruz.Amacımız öğrencilerimizin mantığını geliştirmekdir. Mantığı gelişen öğrenci, önüne nasıl soru gelirse gelsin onu çözer. Sitemizin amacı sadece sınavlara çalıştırmak değil, eğitim hayatında da başarısını artırmaktır. Bilsem dünyanın sonu değildir. Eğitim hayatı ömrünün sonuna kadar devam edecektir.

Site Ücretli mi?

Evet sitemiz uygun bir ücretlendirme politikası gütmektedir. Paket satın al dediğinizde siteye ait ücreti görebilirsiniz.

Site dönemlik mi?

Evet,sitemize üyelik bir belli dönemi kapsamaktadır. Siteye üye olurken Hesabım bölümünden bu dönemi görebilirsiniz.

bilsemc2.com üyelik paketini nasıl satın alabilirim?

Sistem, sizi kredi kartı ile paket alımı için yönlendirecektir. Kredi kartı alt yapısı İyzico şirketine aittir. Türkiye’nin Online Alışverişlerinde iyzico İmzası Var! Türkiye’nin online ödeme sistemleri iyzico, 29.000’den fazla web sitesinde alışverişlerinizin altyapısını üstleniyor ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için çalışıyor.

Nasıl deneme sınavı oluşturabilirim?

Etkinlikler sayfasına girdikten sonra Etkinlik Seçimi'nin altında Bireysel Denemelerim sekmesinden Deneme Sınavı Oluştur'a basarak Denemenizi oluşturabilirsiniz. İlgili videoyu izleyerek de bilgi alabilirsiniz. İzle

Soru grupları neyi ifade etmekte?

0- Başlangıç (Okul öncesini) 1- İlk adım (1. sınıfı) 2- İkinci adımı (2. sınıfı) 3- Üçüncü adımı (3. sınıfı) 4- Dördüncü adımı (4. sınıfı) 5- Beşinci adımı (5. sınıfı) ifade etmektedir. 

Oluşturduğum deneme sınavına nasıl girebilirim?

Etkinlikler sayfasına girdikten sonra Etkinlik Seçimi'nin altında Bireysel Denemelerim sekmesinden oluşturduğunuz denemeleriniz görebilirsiniz ve Sınava Başla butonu ile sınavınızı yapabilirsiniz. İlgili videoyu izleyerek de bilgi alabilirsiniz. İzle

Grup deneme sınavına nasıl girebilirim?

Etkinlikler sayfasına girdikten sonra Etkinlik Seçimi'nin altında Grup Denemelerim sekmesinden oluşturulan denemeleri görebilirsiniz ve Sınava Başla butonu ile sınavınızı yapabilirsiniz. İlgili videoyu izleyerek de bilgi alabilirsiniz. İzle

Eğitmenlerin Grupları Ücretli mi?

Ücretsiz gruplarımız olduğu gibi bazı gruplarımız eğitmenlerinin belirlediği ücrete tabidir. Eğitmenler, bilsemc2'den bağımsız olarak kendilerine ait grubun fiyatını belirlemektedir. Grupları, bilsemc2 üyelik paketine sahip olanlar satın alabilir.

bilsemc2 eğitmeni arasına katılabilir miyim?

Eğitmen olarak kayıt olan üyelerin onayı yönetici tarafından verilmektedir. Onay almak için kendinizi tanıtan bir yazıyla birlikte bilgi@bilsemc2.com e posta atabilir ve 0 850 304 5920 telefon edebilirsiniz. 

Eğitmen grup nasıl oluşturabilir?

Grup oluşturma yetkisi sadece bilsemc2 eğitimcilerine aittir. Grup kurma ile ilgili Videoyu izleyebilirsiniz. İzle

Eğitmen öğrencisine özel deneme nasıl oluşturabilir?

Eğitmen istediği öğrencisine özel olarak sınav oluşturabilir. İlgili Videoyu izleyebilirsiniz. İzle

Eğitmen grubuna özel deneme nasıl oluşturabilir?

Eğitmen grubuna özel olarak sınav oluşturabilir. İlgili Videoyu izleyebilirsiniz. İzle

Eğitmen canlı deneme nasıl oluşturabilir?

Canlı deneme sınavlarını sadece bilsemc2 eğitmenleri yapabilir. Canlı Deneme Sınavı ile ilgili Videoyu izleyebilirsiniz. İzle

Grup üyeliğinin belli bir dönemi var mı?

Grup üyeliği satın almadan o grubun  özelliklerini görebilir, kafanıza takılan bir soru olduğunda grup eğitmenine mesaj atarak cevap alabilirsiniz. 

Ücretsiz Gruplara nasıl girebilirim?

Girmek istediğiniz gruba tıklayınca, sistem sizden şifre isteyecektir. Grup yöneticisine mesaj atarak şifresini öğrenebilirsin.

Grup üyeliğini nasıl satın alabilirim?

Girmek istediğiniz gruba tıklayınca, sistem sizi kredi kartı ile paket alımı için yönlendirecektir.

Kredi kartı alt yapısı İyzico şirketine aittir. Türkiye’nin Online Alışverişlerinde iyzico İmzası Var! Türkiye’nin online ödeme sistemleri iyzico, 29.000’den fazla web sitesinde alışverişlerinizin altyapısını üstleniyor ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için çalışıyor.

Grup bildirimlerini nereden okuyabilirim?

Etkinlik sayfasında bulunan Grup Bildirimleri sekmesinden okuyabilirsiniz. Sitede aktifseniz, bildiri direk önünüze düşer.

Site bildirimlerini nereden okuyabilirim?

Etkinlik sayfasında bulunan Site Bildirimleri sekmesinden okuyabilirsiniz. Sitede aktifseniz, bildiri direk önünüze düşer.

Whatsapp gruplarınız var mı?

Her sınıfın whatsapp grubu vardır. Gruba girmek istediğini bildiren üyemiz, isteğini site yöneticisine 0850 304 5920 Whatsapp üzerinden bildirir. Talep üzerine Whatsapp sınıf grubuna alınır. Gruplara giren herkes, grup kurallarına uyacağını kabul etmiş olur. Bu gruplarda, bilemediğiniz soruların cevaplarını öğrenebilir, anlık bilgilerden haberdar olabilirsiniz.Sınava girenler whatsapp gruplarından çıkarılır.

Site bildirimlerini nereden okuyabilirim?

Etkinlik sayfasında bulunan Site Bildirimleri sekmesinden okuyabilirsiniz. Sitede aktifseniz, bildiri direk önünüze düşer.

Bilsem Sınavı için kitaplarınız var mı?

Var. Kitaplarımız siteye özeldir. Dışarıda satışı yapılmamaktadır. 

3T Deneyap Sınavı için kitaplarınız var mı?

Var. Kitaplarımız 3t14.com sitesinde satılmaktadır. Dışarıda satışı yapılmamaktadır. 

loader
Şu an canlı yayın yok

Kullanıcı Listesi

x