Sıkça Sorulan Sorular

bilsemc2.com sitesi hakkında bilgi verir misiniz?

Sitemize referans sistemiyle üye olunmaktadır. Sitemizi beğenen üyelerimiz, arkadaş, dost ve yakın çevresine "sitesini" önermektedir. Bize değil, arkadaşınıza dostunuza güvenin.

Bilsemc2.com sitesinde bulunan sınıfınıza göre soru gruplarına dahil edilirsiniz. 

     Bu gruplarda bulunan kolaydan zora hazırlanmış denemeleri 7/24 çözebilirsiniz. Mantığını bilemediğiniz soru olursa eğitmeninize WhatsApp üzerinden ekran görüntüsü atarsınız. Eğitmen müsait olunca sorunun çözümünü size YouTube video bağlantısı göndererek iletir. Eğitmene bir günde atılabilecek en fazla  soru sayısı üçtür. 

Whatsapp sınıf grubunuza dahil edilirsiniz.

    Hafta içi her gün grubunuzda,   saat 10:00 - 13:00 arası de en az 10 soru içeren quizizz deneme kodu paylaşılır. Gün içi istediğiniz saat çözebilirsiniz. (Elektrik veya internet probleminden dolayı paylaşılamayan kodlar  belirtilen saat sonrası gün içi problem giderildikten sonra paylaşılır.)  Deneme içinde en fazla bilinmeyen soru/soruların videolu soru çözümü/çözümleri grupta paylaşılır.  

Whatsapp canlı  ders sınıf grubu 

Gün içinde paylaşılan deneme aşağıdaki saatlerde tekrar beraber çözülür, mantığı anlaşılmayan sorular anlatılır. 

     1. Sınıflar için hafta içi saat    19:00;

     2. Sınıflar için hafta içi saat    20:00;

     3. Sınıflar için hafta içi saat    21:00;

Bu derslerin tekrarı veya kaydı yoktur.

Whatsapp etkinlik grubu (İsteğe bağlı)

  Ders veya harici etkinliklerin (quizizz kod veya pdf olarak) paylaşılacağı bir grubumuzdur.

Girmek isteyen paket sahipleri whatsapp yöneticisine mesaj atarak talebini iletmelidir.

Başarı oranınız nedir?

2022-2023 döneminde % 90 başarı oranını yakaladık.

Sitedeki soruları siz mi hazırlıyorsunuz?

Sınavda çıkacak soru mantığında soruları biz hazırlıyoruz.

Sorular sınavlar için yeterli midir?

Sitemizde her türlü mantık geliştirici soruya yer vermeye çalışıyoruz. Zekayı ölçmek için belli soru gruplarına başvurulmasını yanlış buluyoruz.Amacımız öğrencilerimizin mantığını geliştirmekdir. Mantığı gelişen öğrenci, önüne nasıl soru gelirse gelsin onu çözer. Sitemizin amacı sadece sınavlara çalıştırmak değil, eğitim hayatında da başarısını artırmaktır. 

Site Ücretli mi?

Evet sitemiz uygun bir ücretlendirme söz konusudur. 

Site dönemlik mi?

Evet, sitemize üyelik bir belli dönemi kapsamaktadır. Bu dönem, 1. aşama yani ön değerlendirme sınavını kapsar. Siteye üye olurken hesabım bölümünde bulunan site son kullanım tarihi, sınav tarihinize göre kısalır veya uzar.

bilsemc2.com üyelik paketini nasıl satın alabilirim?

Sistem, sizi kredi kartı ile paket alımı için yönlendirecektir. Site paketi satın aldıktan sonra sizi soru gruplarına biz dahil ederiz.

Kredi kartı alt yapısı İyzico şirketine aittir. Türkiye’nin Online Alışverişlerinde iyzico İmzası Var! Türkiye’nin online ödeme sistemleri iyzico, 29.000’den fazla web sitesinde alışverişlerinizin altyapısını üstleniyor ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için çalışıyor.

Site Şifremi unuttum nasıl yenisini alabilirm?

Sağ üstte bulunan Giriş yap a bastıktan sonra açılan pencerede Şifremi Unuttum kısmına basıp telefon numranızı girdiğinizde size sms ile yeni şifre gelecektir.

Telefondan denemeleri nasıl çözerim?

Siteye girdikten sonra, sağ üstte bulunan 3 noktaya basın ve Masaüstü Sitesini aktif hale getirin.Tavsiyemiz büyük ekranda soruların çözülmesidir. Küçük ekrana çocuklarınızı hapsetmeyin.

Özel ders veriyor musunuz?

Mantığı anlaşılmayan sitedeki soruları kapsayan çözümler üzerine uzaktan danışmanlığımız mevcuttur. Ayrıntılar için iletişime geçebilirsiniz.

0 0 0 - Canlı Deneme - Whatsapp Grubu nedir?

Quizizz uygulaması üzerinden canlı denemelere katılabilirsiniz. Sizi sınıfınızın whatsapp grubuna dahil ederiz. Hafta içi her gün grubunuzda,   saat 10:00 - 13:00 arası de en az 10 soru içeren quizizz deneme kodu paylaşılır. Gün içi istediğiniz saat çözebilirsiniz. (Elektrik veya internet probleminden dolayı saatinde paylaşılamayan kodlar  belirtilen saat sonrası gün içi probelm giderildikten sonra paylaşılır.)  Deneme sonrası en fazla bilinmeyen soru/soruların videolu soru çözümü/çözümleri grupta paylaşılır.   Hizmetimiz dönemliktir, dönem sonu 1. aşama yani ön değerlendirme sınav tarihinizdir.

Canlı ders veriyor musunuz?

Mantığı anlaşılmayan sitedeki soruları kapsayan çözümler üzerine uzaktan danışmanlığımız mevcuttur. Ayrıntılar için iletişime geçebilirsiniz.

Grup deneme sınavına nasıl girebilirim?

Etkinlikler sayfasına girdikten sonra Etkinlik Seçimi'nin altında Grup Denemelerim sekmesinden oluşturulan denemeleri görebilirsiniz ve Sınava Başla butonu ile sınavınızı yapabilirsiniz. İlgili videoyu izleyerek de bilgi alabilirsiniz. Video

Danışmanların Grupları Ücretli mi?

Danışmanlarımızın belirlediği ücrete tabidir. Danışmanlar, bilsemc2'den bağımsız olarak kendilerine ait grubun fiyatını belirlemektedir. Grupları, bilsemc2 üyelik paketine sahip olanlar satın alabilir.

bilsemc2 danışmanı arasına katılabilir miyim?

Danışman olarak kayıt olan üyelerin onayı yönetici tarafından verilmektedir. Onay almak için kendinizi tanıtan bir yazıyla birlikte bilgi@bilsemc2.com e posta atabilir ve 0 541 615 0721 whatsapp'dan yazabilirsiniz.

Eğitmen grup nasıl oluşturabilir?

Grup oluşturma yetkisi sadece bilsemc2 eğitimcilerine aittir. Grup kurma ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz. Video

Eğitmen öğrencisine özel deneme nasıl oluşturabilir?

Eğitmen öğrencisine özel olarak sınav oluşturabilir. İlgili Videoyu izleyebilirsiniz. Video

Eğitmenler Canlı Ders verirken sitede hangi sayfayı kullanmalıdır?

Eğitmen özel deneme oluşturduğu sayfayı kullanabilir. Yeşil kutunun üzerine imleç getirildiken sonra, farenin sağ tuşuna basılıp "incele" yazısına tıklarız. Yeşil cevap renginin bulunduğu onay işaretini kaldırmaları gerekmektedir. Bununla ilgili olarak Videoyu izleyebilirsiniz. Video

Öğrenci, eğitmenin özel denemesine nasıl girebilir?

Eğitmen öğrencisine özel olarak sınav oluşturabilir. İlgili Videoyu izleyebilirsiniz. Video

Eğitmen grubuna özel deneme nasıl oluşturabilir?

Eğitmen grubuna özel olarak sınav oluşturabilir. İlgili Videoyu izleyebilirsiniz. Video

Eğitmen canlı deneme nasıl oluşturabilir?

Canlı deneme sınavlarını sadece bilsemc2 eğitmenleri yapabilir. Canlı Deneme Sınavı ile ilgili Videoyu izleyebilirsiniz. Video

Grup üyeliğinin belli bir dönemi var mı?

Grup üyeliği satın almadan o grubun  özelliklerini görebilir, kafanıza takılan bir soru olduğunda grup eğitmenine mesaj atarak cevap alabilirsiniz. 

Ücretsiz Gruplara nasıl girebilirim?

Üyelk paketi satın alan kişi, satın alınan hizmetin -varsa- ücretsiz grubuna dahil edilir. Grup yöneticisine mesaj atarak o grubun şifresini öğrenebilirsiniz. Birden fazla gruba katılmak isteyenler ayrı ayrı paket satın almak zorundadır.

Grup üyeliğini nasıl satın alabilirim?

Girmek istediğiniz gruba tıklayınca, sistem sizi kredi kartı ile paket alımı için yönlendirecektir.

Kredi kartı alt yapısı İyzico şirketine aittir. Türkiye’nin Online Alışverişlerinde iyzico İmzası Var! Türkiye’nin online ödeme sistemleri iyzico, 29.000’den fazla web sitesinde alışverişlerinizin altyapısını üstleniyor ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için çalışıyor.

Grup bildirimlerini nereden okuyabilirim?

Etkinlik sayfasında bulunan Grup Bildirimleri sekmesinden okuyabilirsiniz. Sitede aktifseniz, bildiri direk önünüze düşer.

Site bildirimlerini nereden okuyabilirim?

Etkinlik sayfasında bulunan Site Bildirimleri sekmesinden okuyabilirsiniz. Sitede aktifseniz, bildiri direk önünüze düşer.

Whatsapp gruplarınız var mı?

Danışmanızın takdirine bırakılmıştır.

Site bildirimlerini nereden okuyabilirim?

Etkinlik sayfasında bulunan Site Bildirimleri sekmesinden okuyabilirsiniz. Sitede aktifseniz, bildiri direk önünüze düşer.

Kitaplarınız var mı?

Var. Kitaplarımız siteye özeldir. Satışı yapılmamaktadır, hediye olarak gönderilmektedir.

3T Deneyap Sınavı için kitaplarınız var mı?

Var. Kitaplarımız siteye özeldir. Satışı yapılmamaktadır, hediye olarak gönderilmektedir.

Site, yukarıda belirtilen şartları istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

loader
Şu an canlı yayın yok

Kullanıcı Listesi

x