Sıkça Sorulan Sorular

bilsemc2.com sitesi hakkında bilgi verir misiniz?

Sitemize referans sistemiyle üye olunmaktadır. Sitemizi beğenen üyelerimiz, arkadaş, dost ve yakın çevresine "sitesini" önermektedir. Bize değil, arkadaşınıza dostunuza güvenin.

Bilsemc2.com sitesinde sınıf grubunuza dahil edilirsiniz.

     Bu grupta bulunan hazır denemeleri 7/24 çözebilirsiniz. Mantığını bilemediğiniz soru olursa eğitmeninize WhatsApp üzerinden ekran görüntüsü atarsınız. Eğitmen müsait olunca sorunun çözümünü size YouTube video bağlantısı göndererek iletir.

Whatsapp sınıf grubunuza dahil edilirsiniz.

     Hafta içi her akşam grubunuzda,   saat 19:15 de en az 10 soru içeren quizizz deneme kodu paylaşılır. 19:30'da deneme başlar. (Elektrik veya internet probleminden dolayı 19:15'te paylaşılamayan kodlar en geç 20:30 kadar paylaşılır.)  Deneme sonrası en fazla bilinmeyen soru/soruların videolu soru çözümleri grupta paylaşılır. Pazar günü, hafta içi yapılan denemelerdeki sorulardan oluşan en az 30 soruluk genel tekrar denemesi yine quizizz kodu paylaşılarak yapılır. Pazar günü saat 20 00 da 10 soruluk deneme beraber çözülerek canlı ders verilir.  Sınav haftasına giren öğrencilere, canlı dersde, yoğunlaştırılmış sorulardan oluşan kodlar ve canlı yayında denemeler yapılır.

Whatsapp canlı  ders sınıf grubu (İsteğe bağlı)

Aralık ayına kadar haftada bir gün, 10 soruluk deneme beraber çözülerek canlı ders verilir.

     1. Sınıflar için Pazartesi saat 20:00;

     2. Sınıflar için Çarşamba saat 20:00;

     3. Sınıflar için Cuma saat 20:00;

Girmek isteyen paket sahipleri whatsapp yöneticisine mesaj atarak talebini iletmelidir.

Whatsapp etkinlik grubu (İsteğe bağlı)

    Bilsem veya harici etkinliklerin (quizizz kod veya pdf olarak) paylaşılacağı bir grubumuzdur.

Girmek isteyen paket sahipleri whatsapp yöneticisine mesaj atarak talebini iletmelidir.

Başarı oranınız nedir?

2021-2022 döneminde % 95 başarı oranını yakaladık.

Sitedeki soruları siz mi hazırlıyorsunuz?

Biz hazırlıyoruz.(İlk yıllarda yabancı kaynaklardan alınan soruların yerini, son 6 yıldır Ersan İçöz'ün soru fikirlerini site grafikerlerimiz( O da Ersan İçöz) hayata geçirmektedir.)

Sorular sınavlar için yeterli midir?

Bazı sitelerde bulunan sınırlı soru grupları bizim sitemizde geçerli değildir. Sitemizde her türlü mantık geliştirici soruya yer vermeye çalışıyoruz. Zekayı ölçmek için belli soru gruplarına başvurulmasını yanlış buluyoruz.Amacımız öğrencilerimizin mantığını geliştirmekdir. Mantığı gelişen öğrenci, önüne nasıl soru gelirse gelsin onu çözer. Sitemizin amacı sadece sınavlara çalıştırmak değil, eğitim hayatında da başarısını artırmaktır. Bilsem dünyanın sonu değildir. Eğitim hayatı ömrünün sonuna kadar devam edecektir.

Site Ücretli mi?

Evet sitemiz uygun bir ücretlendirme söz konusudur. 

Site dönemlik mi?

Evet, sitemize üyelik bir belli dönemi kapsamaktadır. Bu dönem, 1. aşama yani ön değerlendirme sınavıdır. Siteye üye olurken hesabım bölümünde bulunan site son kullanım tarihi, sınav tarihinize göre kısalır veya uzar.

bilsemc2.com üyelik paketini nasıl satın alabilirim?

Sistem, sizi kredi kartı ile paket alımı için yönlendirecektir. Site Paketi satın aldıktan sonra sizi sınıfınıza ait  grubunuza  biz dahil ederiz.

Kredi kartı alt yapısı İyzico şirketine aittir. Türkiye’nin Online Alışverişlerinde iyzico İmzası Var! Türkiye’nin online ödeme sistemleri iyzico, 29.000’den fazla web sitesinde alışverişlerinizin altyapısını üstleniyor ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için çalışıyor.

Site Şifremi unuttum nasıl yenisini alabilirm?

Sağ üstte bulunan Giriş yap a bastıktan sonra açılan pencerede Şifremi Unuttum kısmına basıp telefon numranızı girdiğinizde size sms ile yeni şifre gelecektir.

Telefondan denemeleri nasıl çözerim?

Siteye girdikten sonra, sağ üstte bulunan 3 noktaya basın ve Masaüstü Sitesini aktif hale getirin.

Veli ve Öğrenci çalışma grupları ne anlama geliyor?

Ön Değerlendirme (1. aşama) sınavına gireceklerin, velisiyle birlikte sadece site üzerinden deneme sınavı çözebilecekleri gruptur. En fazla 100 deneme olur; her denemede en az 10 soru bulunur.Eğitmenle herhangi bir etkileşim sağlanmamaktadır. Aylık ödemelidir.

0 0 0 - Canlı Deneme - Whatsapp Grubu nedir?

Quizizz uygulaması üzerinden canlı denemelere katılabilirsiniz. Sizi sınıfınızın whatsapp grubuna dahil ederiz. Hafta içi her akşam grubunuzda 19:30 - 20 : 30 arası en az 10 soru içeren quizizz deneme kodu paylaşılır. Deneme sonrası bilinmeyen soruların videolu soru çözümleri grupta paylaşılır. Pazar günü, hafta içi yapılan denemelerdeki sorulardan oluşan en az 30 soruluk genel tekrar denemesi yine quizizz kodu paylaşılarak yapılır. Sınav haftasına giren öğrencilere, yoğunlaştırılmış kodlar ve canlı yayında denemeler yapılır, sınava ilişkin yapıcı telkinlerde bulunulur. Hizmetimiz dönemliktir, dönem sonu 1. aşama yani ön değerlendirme sınav tarihinizdir.

Canlı ders veriyor musunuz?

Danışmanlarımızın canlı ders saatleri ile ilgili kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Grup deneme sınavına nasıl girebilirim?

Etkinlikler sayfasına girdikten sonra Etkinlik Seçimi'nin altında Grup Denemelerim sekmesinden oluşturulan denemeleri görebilirsiniz ve Sınava Başla butonu ile sınavınızı yapabilirsiniz. İlgili videoyu izleyerek de bilgi alabilirsiniz. Video

Danışmanların Grupları Ücretli mi?

Danışmanlarımızın belirlediği ücrete tabidir. Danışmanlar, bilsemc2'den bağımsız olarak kendilerine ait grubun fiyatını belirlemektedir. Grupları, bilsemc2 üyelik paketine sahip olanlar satın alabilir.

bilsemc2 danışmanı arasına katılabilir miyim?

Danışman olarak kayıt olan üyelerin onayı yönetici tarafından verilmektedir. Onay almak için kendinizi tanıtan bir yazıyla birlikte bilgi@bilsemc2.com e posta atabilir ve 0 541 615 0721 whatsapp'dan yazabilirsiniz.

Eğitmen grup nasıl oluşturabilir?

Grup oluşturma yetkisi sadece bilsemc2 eğitimcilerine aittir. Grup kurma ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz. Video

Eğitmen öğrencisine özel deneme nasıl oluşturabilir?

Eğitmen öğrencisine özel olarak sınav oluşturabilir. İlgili Videoyu izleyebilirsiniz. Video

Eğitmenler Canlı Ders verirken sitede hangi sayfayı kullanmalıdır?

Eğitmen özel deneme oluşturduğu sayfayı kullanabilir. Yeşil kutunun üzerine imleç getirildiken sonra, farenin sağ tuşuna basılıp "incele" yazısına tıklarız. Yeşil cevap renginin bulunduğu onay işaretini kaldırmaları gerekmektedir. Bununla ilgili olarak Videoyu izleyebilirsiniz. Video

Öğrenci, eğitmenin özel denemesine nasıl girebilir?

Eğitmen öğrencisine özel olarak sınav oluşturabilir. İlgili Videoyu izleyebilirsiniz. Video

Eğitmen grubuna özel deneme nasıl oluşturabilir?

Eğitmen grubuna özel olarak sınav oluşturabilir. İlgili Videoyu izleyebilirsiniz. Video

Eğitmen canlı deneme nasıl oluşturabilir?

Canlı deneme sınavlarını sadece bilsemc2 eğitmenleri yapabilir. Canlı Deneme Sınavı ile ilgili Videoyu izleyebilirsiniz. Video

Grup üyeliğinin belli bir dönemi var mı?

Grup üyeliği satın almadan o grubun  özelliklerini görebilir, kafanıza takılan bir soru olduğunda grup eğitmenine mesaj atarak cevap alabilirsiniz. 

Ücretsiz Gruplara nasıl girebilirim?

Üyelk paketi satın alan kişi, satın alınan hizmetin -varsa- ücretsiz grubuna dahil edilir. Grup yöneticisine mesaj atarak o grubun şifresini öğrenebilirsiniz. Birden fazla gruba katılmak isteyenler ayrı ayrı paket satın almak zorundadır.

Grup üyeliğini nasıl satın alabilirim?

Girmek istediğiniz gruba tıklayınca, sistem sizi kredi kartı ile paket alımı için yönlendirecektir.

Kredi kartı alt yapısı İyzico şirketine aittir. Türkiye’nin Online Alışverişlerinde iyzico İmzası Var! Türkiye’nin online ödeme sistemleri iyzico, 29.000’den fazla web sitesinde alışverişlerinizin altyapısını üstleniyor ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için çalışıyor.

Grup bildirimlerini nereden okuyabilirim?

Etkinlik sayfasında bulunan Grup Bildirimleri sekmesinden okuyabilirsiniz. Sitede aktifseniz, bildiri direk önünüze düşer.

Site bildirimlerini nereden okuyabilirim?

Etkinlik sayfasında bulunan Site Bildirimleri sekmesinden okuyabilirsiniz. Sitede aktifseniz, bildiri direk önünüze düşer.

Whatsapp gruplarınız var mı?

Danışmanızın takdirine bırakılmıştır.

Site bildirimlerini nereden okuyabilirim?

Etkinlik sayfasında bulunan Site Bildirimleri sekmesinden okuyabilirsiniz. Sitede aktifseniz, bildiri direk önünüze düşer.

Bilsem Sınavı için kitaplarınız var mı?

Var. Kitaplarımız siteye özeldir. Dışarıda satışı yapılmamaktadır. 

3T Deneyap Sınavı için kitaplarınız var mı?

Var. Kitaplarımız 0 541 615 0721 üzerinden satılmaktadır. Dışarıda satışı yapılmamaktadır. 

Site, yukarıda belirtilen şartları istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

loader
Şu an canlı yayın yok

Kullanıcı Listesi

x